Energobūvniecība

Patstāvīgi un sadarbībā ar partneriem piedāvājam pakalpojumus vājstrāvu sistēmu projektēšanas un izbūves darbos...

Alternatīvā enerģija

Rūpējoties par klimata pārmaiņām un vides saglabāšanu, SIA „Kvēle” piedāvā dažādus alternatīvās enerģijas risinājumus...

Elektromobilitāte

Veicinot izmešu daudzuma samazinājumu atmosfērā un atbalstot elektromobilitātes infrastruktūras attīstību...

Projektēšana

Nodrošinām kvalitatīvu tehnisko projektu izstrādi, procesa vadīšanu un saskaņošanu saskaņā ar pasūtītāja uzdevumu un vēlmēm...

Vispārīgā būvniecība

Uzņēmumam un darbiniekiem ir nepieciešamā kvalifikācija un pieredze būvdarbu vadīšanā un veikšanā...

previous arrow
next arrow
Slider

Apgaismes tehnika

       SIA „Kvēle”, sadarbībā ar tiešajiem iekārtu ražotājiem, sniedz tehniskās konsultācijas, piegādā un uzstāda autonomas un hibrīda tipa ielu, laukumu, parku apgaismojuma sistēmas:
  • Laternas, darbināmas ar saules fotoelektriskajiem paneļiem;
  • Hibrīda tipa laternas, darbināmas ar saules fotoelektriskajiem paneļiem kombinācijā ar vēja ģeneratoru;
       Mums ir zināšanas un pieredze pareiza apgaismojuma sistēmas dizaina izveidē, kas izmanto atjaunojamu enerģiju, un izvēlamies gaismekļus, kas atbilst pasūtītāja vai investora prasībām. Sniedzam katram klientam individuālu pieeju.
       SIA „Kvēle” mērķis ir palīdzēt aktīvi ieviest inovatīvas atjaunojamas enerģijas un LED tehnoloģiju sistēmas, kas ir mūsdienu nepieciešamība un sniedz ievērojamus ietaupījumus laikā, kad rūpes par vidi un elektroenerģijas patēriņa samazināšana ir ļoti aktuāla tēma jebkurā mājsaimniecībā, pašvaldībā vai uzņēmumā.
      

Iespējamās vietas, kur izmantot LED hibrīda un saules bateriju lampas

  • ceļi un ielas;
  • gājēju pārejas;
  • auto stāvvietas un gājēju celiņi;
  • dzīvojamās zonas, privātīpašumi
  • skolas un sporta laukumi;
  • bīstamas vietas ceļu satiksmē;
  • dārzi, parki un zaļās zonas;
  • aizsargātas un industriālās zonas.
       Dotās sistēmas ir izstrādātas un darbība pārbaudīta atbilstoši Baltijas valstu klimatiskajiem apstākļiem, saules gaismas daudzumam un vēja zonām.

  LED ielas apgaismojuma sistēmas ar saules fotoelektriskajiem paneļiem

Tās darbojas, neizmantojot tīkla spriegumu kā energoapgādi. Tās ir pilnībā autonomas, balstītas uz saules enerģiju, kas ir neierobežota, droša un videi draudzīga. Sistēmu lielākoties veido fotoelektriskais panelis, LED gaismas avots, vadības ierīces un akumulatoru baterijas.
Dienā, kad spīd saule, saules baterijas panelis pārvērš saules enerģiju elektroenerģijā un uzglabā to baterijā. Naktī vai mākoņainās un lietainās dienās vadības iekārta ar sensoru palīdzību var aprēķināt dienasgaismas spilgtumu un automātiski ieslēgt gaismu.
       Laternas, kas darbojas no saules gaismas, ir lieliska alternatīva parastajam ielu apgaismojumam, it īpaši vietās, kas ir tālu no infrastruktūras un kur nav izdevīgi tērēt elektroenerģiju. Katra saules paneļu laterna ir autonoma un gatava darboties uzreiz pēc uzstādīšanas. Saules paneļu laternu uzstādīšana ir ātra un vienkārša. Nav nepieciešama sarežģīta projektu dokumentācija vai konsultācijas ar vietējo elektroenerģijas piegādātāju.

LED hibrīda sistēmas laternas

visbiežāk izmantotas ielu apgaismojumam. Tās darbojas, neizmantojot tīkla spriegumu. Tās ir pilnībā balstītas uz saules un vēja enerģiju, kas ir neierobežots, drošs un videi draudzīgs avots. Sistēmu lielākoties veido vēja turbīnas, fotoelektriskais panelis, LED gaismas avots, vadības ierīce un akumulatora baterija.
Dienā, kad spīd saule, fotoelektriskais panelis pārvērš saules enerģiju elektroenerģijā un uzglabā to baterijā. Kad trūkst saules gaismas, lampu atbalsta vēja turbīna, kas izmanto vēja enerģiju un pārvērš to elektroenerģijā, līdzīgi kā ar saules paneļiem. Naktī vai mākoņainās un lietainās dienās vadības iekārta ar sensoru palīdzību var aprēķināt dienasgaismas spilgtumu un automātiski ieslēgt gaismu ar atbilstošu intensitāti.
       Lielākais ielas LED hibrīda lampu pluss ir to pilnīgā neatkarība no citiem enerģijas avotiem, ja neskaita sauli un vēju. Tādēļ tās var uzstādīt vietās, kur pieeja standarta enerģijas tīklam ir ļoti sarežģīta vai pat neiespējama.
Viedas elektronikas sistēma ar vadības ierīci neļauj baterijai pārlādēties un pārlieku izlādēties. Hibrīda laternām ir iespēja ieprogrammēt darbības laiku un kontrolēt apgaismojumu pēc tumsas iestāšanās, ko var pārvaldīt arī attālināti.

Priekšrocības

Pilnīgā neatkarība no citiem enerģijas avotiem, ja neskaita sauli un vēju. Tādēļ tās var uzstādīt vietās, kur pieeja standarta enerģijas tīklam ir ļoti sarežģīta vai pat neiespējama.
Viedas elektronikas sistēma ar vadības ierīci neļauj baterijai pārlādēties un pārlieku izlādēties. Hibrīda laternām ir iespēja ieprogrammēt darbības laiku un kontrolēt apgaismojumu pēc tumsas iestāšanās, ko var pārvaldīt arī attālināti.

Mūsu darbi